Наші досягнення
Участь педагогічного колективу школи
у фахових та методичних конкурсах:
2008-2009 н.р.
· ІІ місце у районному конкурсі на кращу концептуальну модель «Школи сприяння здоров’ю» ( автори Мельник Л.І., Глущенко Т.Г., Кравченко В.О.)
· Участь у районному конкурсі на кращий навчальний кабінет початкових класів – учитель Назаренко І.П.
· Участь у районному конкурсі на кращий навчальний кабінет математики – учитель Творун З.В., ІІ місце.
2009-2010 н.р.
· Участь у районному етапі конкурсу «Учитель року» у номінації «Математика», Глущенко Т.Г., ІІ місце.
2010-2011 н.р.
· Учитель історії Кравченко В.О. став переможцем районного та обласного етапів конкурсу «Учитель року» у номінації «Історія» та лауреатом Всеукраїнського етапу конкурсу.
2012-2013 н.р.
· Районний етап конкурсу «Учитель року» у номінації «Російська мова» - Творун О.К., ІІ місце.
· Районний етап конкурсу «Учитель року» у номінації «Фізика» - Войчишин В.В., участь.
· Конкурс «Класний керівник року» - Творун О.Г., номінація.
· Конкурс «Кращий працівник психологічної служби» - Решетник А.М., ІІІ місце.
· Обласний конкурс «Методичне забезпечення професійної компетентності педагогічних працівників» в номінації «Управлінська діяльність керівників загальноосвітніх навчальних закладів» - Глущенко Т.Г., участь
2013-2014 н.р.
· Районний етап конкурсу «Учитель року» у номінації «Початкова освіта» - Мельник Л.І., ІІІ місце.
· Районний етап конкурсу «Учитель року» у номінації «Світова література» - Творун О.К., І місце; у обласному етапі конкурсу - ІІІ місце.
Призери районної педагогічної премії
2014 р. – Глущенко Тетяна Геннадіївна,
учитель математики,
І місце
2011 р. – Білостегнюк Лариса Василівна,
учитель української мови та літератури ,
І місце
2008 р. – Творун Ольга Костянтинівна,
учитель світової літератури та російської мови,
ІІ місце
Результати участі учнів школи у ІІІ етапі
Всеукраїнських предметних олімпіад
2008-2009 н.р.
· правознавство – ІІІ місце (Хитрук В., 10 кл., уч.Кравченко В.О.)
2009-2010 н.р.
· українська мова – ІІІ місце (Діденко Л., 8 кл., уч.Білостегнюк Л.В.)
2010 – 2011 н.р.
· екологія – ІІІ місце (Манзик Т., 10 кл., уч.Шемчук Н.К.)
· англійська мова – 6-й результат (Діденко Л., 9 кл., уч.Голотюк В.Л.)
· математика – 10-й результат (Горбань О., 7 кл., уч.Глущенко Т.Г.)
2011-2012 н.р.
· екологія – 12-й результат (Манзик Т., 11 кл., уч.Шемчук Н.К.)
2012 – 2013 н.р.
· математика – 7-й результат (Горбань О., 9 кл., уч.Глущенко Т.Г.)
УЧАСТЬ УЧНІВ ШКОЛИ
У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ТА МІЖНАРОДНИХ КОНКУРСАХ
Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»
Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня»
Всеукраїнський історичний конкурс «Лелека»
2010 р. - 8 учасників, з них 3 – «Срібний лелека»
2011 р. – 24 учасники, з них 5 – «Бронзовий лелека»
2012р. - 30 учасників, з них 5 - «Бронзовий лелека»
2013р.- 30 учасників, з них 1 – «Срібний лелека», 4 – «Бронзовий лелека»
Міжнародний мовно – літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка
2010 – 2011 н.р.- учениця 5 класу Орел Анастасія - І місце серед учнів 5-7 класів району (вчитель Цаль Т.В.), І місце в області та ІІІ місце у Всеукраїнському етапі конкурсу.
2011 – 2012 н.р. - учениця 6 класу Орел Анастасія - І місце серед учнів 5-7 класів району (вчитель Цаль Т.В.), І місце в області .
2012 – 2013 н.р. - Орел Анастасія, 7 клас, ІІ місце серед учнів 5-7 класів району (вчитель Цаль Т.В.).
2011 – 2012 н.р. - (обласний етап) – Гуменюк І., 10 кл., ІІ місце(Кер.ГлущенкоТ.Г.)
2012 – 2013 н.р. – (обласний етап) – Лісовенко А., 8 кл., ІІІ м. (кер.Кальченко О.С.)
Участь учнів школи у Всеукраїнських, обласних, районних конкурсах історико – дослідницьких робіт під керівництвом учителя історії Кравченка В.О.
2009 – 2010 н.р.
· Обласна краєзнавча олімпіада «Моя Вінниччина» - участь у фіналі конкурсу.
· Всеукраїнський конкурс дослідницьких робіт «Шляхами подвигу і слави» на тему «Моя родина в роки війни» - І місце у обласному етапі .
· Всеукраїнський етап конкурсу дослідницьких робіт «Великі українці» - ІІІ місце .
2012 – 2013 н.р.
· Смішко В., учень 11 класу, ІІ місце у обласному етапі конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» в номінації «Історія України та державотворення»
· Глущенко В., учень 11 класу, участь в обласному конкурсі «Твої герої, Вінниччино!»
· Шевчук О., учень 10 класу, участь у Всеукраїнському конкурсі «Історія та уроки Голокосту»
· Горбань О., учениця 9 класу, Всеукраїнська історико – етнографічна експедиція «Історія міст і сіл України», робота «Писарівка і Щітки. Роки, люди і долі».
· Шевчук О., учень 10 класу, Всеукраїнський конкурс військової історії «Історія країни – літопис Батьківщини»
2013 – 2014 н.р.
· Бондар О, учениця 8 класу, ІІ місце у обласному етапі конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» в номінації «Історія України та державотворення»
Навігація
- Головна
- Новини
- Про школу
- З історії школи
- З історії села Писарівки
- Педагогічний колектив
- Управління школою
- Методична робота у школі
- Виховна робота
- Учнівське врядування
- Фотоальбом
- Контакти
- Громадська приймальня
- Корисні посилання
- Пошта
- ДПА та ЗНО
Новини
Контакти
Адреса:вул.Леніна,7
с.Писарівка
Вінницький р-н
Вінницька обл.
23205
Тел.:(0432)56-93-34
Email:psr@vnedu.vn.ua